Indhold i denne sektion:

Kontaktoplysninger

 

Uddannelsesansvarlige

Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
erikplatz

Erik Platz

Chefkonsulenterpl@ucl.dk
6318 4150
Photographer
erikplatz

 

Studieadministration

Photographer

Anne Katrine Meldgaard Philipsen

Studiesekretær - Boulevarden 48, 7100 Vejleakmp@ucl.dk
6318 4117
Photographer

Liselotte Schmidt

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NV
6318 4110
Photographer

Kristina Ø. Jensen Bobga

Studiesekretær - Boulevarden 48, 7100 Vejlekroj@ucl.dk
6318 4116
Photographer

Susanne Larsen

Studiesektretær - Boulevarden 48, 7100 Vejlesula@ucl.dk
6318 4115
jannifrank

Janni Maria Frank

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NVjmfr@ucl.dk
6318 4111
Photographer
Photographer
Photographer
Photographer
jannifrank

 

Uddannelsesfaglige medarbejdere

peter soerensen_0271

Peter Sørensen

Adjunkt, LedelsesAkademietpeso@ucl.dk
29368390
elinandersen

Elin Andersen

elan2@ucl.dk
Photographer

Ebbe Marklund Pedersen

Lektorebma@ucl.dk
Merete-Storgaard-Jensen

Merete Storgaard Jensen

Ledelses- og udviklingskonsulentmsje@ucl.dk
2482 2172
Photographer

Lillian Fannikke Hansen

Underviserlfha@ucl.dk
ejnerkristensen

Ejner Kristensen

Konsulentejkr@ucl.dk
marlenenurup

Marlene Nurup

Ledelses-, projekt- og udviklingssekretærmanu@ucl.dk
6318 4114
Billede på vej

Heather Dawn Johannsen

Konsulent, LedelsesAkademiet hdjo@ucl.dk
Photographer

Inge Dyrberg Wonsyld

Underviseridwo@ucl.dk
Henrik Søgaard Hansen

Henrik Søgaard Hansen

Underviserhsha2@ucl.dk
Photographer

Børge Bisgaard Hansen

Underviserbbha@ucl.dk
Photographer

Thomas Gall

thga@ucl.dk
Billede på vej

Hans Christian Jantzen

Uddannelsesfaglig medarbejder, LedelsesAkademiethcja@ucl.dk
24971536
Photographer

Birger Søndergaard

Adjunktbiso@ucl.dk
2448 2934
Bent Nielson

Bent Nielson

Konsulent, Videreuddannelse og praksisudvikling - Ledelse og kulturbeni3@ucl.dk
6318 4152
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
peter soerensen_0271
elinandersen
Photographer
Merete-Storgaard-Jensen
Photographer
ejnerkristensen
marlenenurup
Photographer
Billede på vej
Photographer
Henrik Søgaard Hansen
Photographer
Photographer
Billede på vej
Photographer
Bent Nielson
Photographer

 

Om denne side

Denne side er opdateret 20. august 2014 af Janni Frank.

Udskriv denne side