Indhold i denne sektion:

Kontaktoplysninger

 

Uddannelsesansvarlige

Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
erikplatz

Erik Platz

Chefkonsulenterpl@ucl.dk
6318 4150
Photographer
erikplatz

 

Studieadministration

jannifrank

Janni Maria Frank

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NVjmfr@ucl.dk
6318 4111
Photographer

Susanne Larsen

Studiesektretær - Vestre Engvej 51 C, 7100 Vejlesula@ucl.dk
6318 4115
Photographer

Kristina Ø. Jensen Bobga

Studiesekretær - Vestre Engvej 51 C, 7100 Vejlekroj@ucl.dk
6318 4116
Photographer

Liselotte Schmidt

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NV
6318 4110
jannifrank
Photographer
Photographer
Photographer

 

Uddannelsesfaglige medarbejdere

Photographer

Børge Bisgaard Hansen

Underviserbbha@ucl.dk
Photographer

Inge Dyrberg Wonsyld

Underviseridwo@ucl.dk
Photographer

Ebbe Marklund Pedersen

Lektorebma@ucl.dk
Photographer

Thomas Gall

thga@ucl.dk
peter soerensen_0271

Peter Sørensen

Adjunkt, LedelsesAkademietpeso@ucl.dk
29368390
Merete-Storgaard-Jensen

Merete Storgaard Jensen

Ledelses- og udviklingskonsulentmsje@ucl.dk
2482 2172
Photographer

Birger Søndergaard

Adjunktbiso@ucl.dk
2448 2934
elinandersen

Elin Andersen

elan2@ucl.dk
Photographer

Lillian Fannikke Hansen

Underviserlfha@ucl.dk
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
Billede på vej

Hans Christian Jantzen

Uddannelsesfaglig medarbejder, LedelsesAkademiethcja@ucl.dk
24971536
ejnerkristensen

Ejner Kristensen

Konsulentejkr@ucl.dk
Henrik Søgaard Hansen

Henrik Søgaard Hansen

Underviserhsha2@ucl.dk
Billede på vej

Heather Dawn Johannsen

Konsulent, LedelsesAkademiet hdjo@ucl.dk
Photographer
Photographer
Photographer
Photographer
peter soerensen_0271
Merete-Storgaard-Jensen
Photographer
Photographer
elinandersen
Photographer
Photographer
Billede på vej
ejnerkristensen
Henrik Søgaard Hansen
Billede på vej

 

Om denne side

Denne side er opdateret 14. oktober 2014 af Janni Frank.

Udskriv denne side