Indhold i denne sektion:

Kontaktoplysninger

 

Uddannelsesansvarlige

Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
erikplatz

Erik Platz

Chefkonsulenterpl@ucl.dk
6318 4150
Photographer
erikplatz

 

Studieadministration

Photographer

Susanne Larsen

Studiesektretær - Vestre Engvej 51 C, 7100 Vejlesula@ucl.dk
6318 4115
jannifrank

Janni Maria Frank

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NVjmfr@ucl.dk
6318 4111
Photographer

Kristina Ø. Jensen Bobga

Studiesekretær - Vestre Engvej 51 C, 7100 Vejlekroj@ucl.dk
6318 4116
Photographer

Liselotte Schmidt

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NV
6318 4110
Photographer
jannifrank
Photographer
Photographer

 

Uddannelsesfaglige medarbejdere

Billede på vej

Heather Dawn Johannsen

Konsulent, LedelsesAkademiet hdjo@ucl.dk
Merete-Storgaard-Jensen

Merete Storgaard Jensen

Ledelses- og udviklingskonsulentmsje@ucl.dk
2482 2172
peter soerensen_0271

Peter Sørensen

Adjunkt, LedelsesAkademietpeso@ucl.dk
29368390
Photographer

Børge Bisgaard Hansen

Underviserbbha@ucl.dk
elinandersen

Elin Andersen

elan2@ucl.dk
Photographer

Ebbe Marklund Pedersen

Lektorebma@ucl.dk
Henrik Søgaard Hansen

Henrik Søgaard Hansen

Underviserhsha2@ucl.dk
Billede på vej

Hans Christian Jantzen

Uddannelsesfaglig medarbejder, LedelsesAkademiethcja@ucl.dk
24971536
Photographer

Lillian Fannikke Hansen

Underviserlfha@ucl.dk
ejnerkristensen

Ejner Kristensen

Konsulentejkr@ucl.dk
Photographer

Thomas Gall

thga@ucl.dk
Photographer

Birger Søndergaard

Adjunktbiso@ucl.dk
2448 2934
Photographer

Inge Dyrberg Wonsyld

Underviseridwo@ucl.dk
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
Billede på vej
Merete-Storgaard-Jensen
peter soerensen_0271
Photographer
elinandersen
Photographer
Photographer
Henrik Søgaard Hansen
Billede på vej
Photographer
ejnerkristensen
Photographer
Photographer
Photographer
Photographer

 

Om denne side

Denne side er opdateret 14. oktober 2014 af Janni Frank.

Udskriv denne side