Indhold i denne sektion:

Kontaktoplysninger

 

Uddannelsesansvarlige

erikplatz

Erik Platz

Chefkonsulenterpl@ucl.dk
6318 4150
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
erikplatz
Photographer

 

Studieadministration

Photographer

Kristina Ø. Jensen Bobga

Studiesekretær - Boulevarden 48, 7100 Vejlekroj@ucl.dk
6318 4116
Kristina Bobga er pt. på barsel, Anne Katrine Meldgaard Philipsen er barselsvikar og sidder på Kristinas telefonnummer. Anne Katrines mail er: akmp@ucl.dk
jannifrank

Janni Maria Frank

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NVjmfr@ucl.dk
6318 4111
Photographer

Susanne Larsen

Studiesektretær - Boulevarden 48, 7100 Vejlesula@ucl.dk
6318 4115
Photographer

Anne Katrine Meldgaard Philipsen

akmp@ucl.dk
6318 4116
Barselsvikar for Kristina Bobga
Photographer

Liselotte Schmidt

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NV
6318 4110
Photographer
jannifrank
Photographer
Photographer
Photographer

 

Uddannelsesfaglige medarbejdere

Bent Nielson

Bent Nielson

Konsulent, Videreuddannelse og praksisudvikling - Ledelse og kulturbeni3@ucl.dk
6318 4152
Photographer

Thomas Gall

thga@ucl.dk
trinewittrup (1)

Trine Ann Charlotte Wittrup

Konsulenttacw@ucl.dk
6318 4758
Henrik Søgaard Hansen

Henrik Søgaard Hansen

Underviserhsha2@ucl.dk
Billede på vej

Jesper Holm

Konsulentjeho1@ucl.dk
Photographer

Inge Dyrberg Wonsyld

Underviseridwo@ucl.dk
marlenenurup

Marlene Nurup

Ledelses-, projekt- og udviklingssekretærmanu@ucl.dk
6318 4114
Billede på vej

Merete Storgaard Jensen

Ledelses- og udviklingskonsulentmsje@ucl.dk
2482 2172
Photographer

Lillian Fannikke Hansen

Underviserlfha@ucl.dk
elinandersen

Elin Andersen

elan2@ucl.dk
ejnerkristensen

Ejner Kristensen

Konsulentejkr@ucl.dk
Photographer

Birger Søndergaard

Adjunktbiso@ucl.dk
2448 2934
Photographer

Susanne Jung-Jensen

Konsulentsuju@ucl.dk
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
Photographer

Ebbe Marklund Pedersen

Lektorebma@ucl.dk
Photographer

Børge Bisgaard Hansen

Underviserbbha@ucl.dk
Bent Nielson
Photographer
trinewittrup (1)
Henrik Søgaard Hansen
Billede på vej
Photographer
marlenenurup
Billede på vej
Photographer
elinandersen
ejnerkristensen
Photographer
Photographer
Photographer
Photographer
Photographer
Photographer

 

Om denne side

Denne side er opdateret 11. februar 2014 af Janni Frank.

Udskriv denne side