Indhold i denne sektion:

Kontaktoplysninger

 

Uddannelsesansvarlige

erikplatz

Erik Platz

Chefkonsulenterpl@ucl.dk
6318 4150
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
erikplatz
Photographer

 

Studieadministration

Photographer

Liselotte Schmidt

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NV
6318 4110
jannifrank

Janni Maria Frank

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NVjmfr@ucl.dk
6318 4111
Photographer

Susanne Larsen

Studiesektretær - Vestre Engvej 51 C, 7100 Vejlesula@ucl.dk
6318 4115
Photographer

Kristina Ø. Jensen Bobga

Studiesekretær - Vestre Engvej 51 C, 7100 Vejlekroj@ucl.dk
6318 4116
Photographer
jannifrank
Photographer
Photographer

 

Uddannelsesfaglige medarbejdere

Merete-Storgaard-Jensen

Merete Storgaard Jensen

Ledelses- og udviklingskonsulentmsje@ucl.dk
2482 2172
Photographer

Inge Dyrberg Wonsyld

Underviseridwo@ucl.dk
Photographer

Ebbe Marklund Pedersen

Lektorebma@ucl.dk
ejnerkristensen

Ejner Kristensen

Konsulentejkr@ucl.dk
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
Billede på vej

Heather Dawn Johannsen

Konsulent, LedelsesAkademiet hdjo@ucl.dk
Henrik Søgaard Hansen

Henrik Søgaard Hansen

Underviserhsha2@ucl.dk
Photographer

Thomas Gall

thga@ucl.dk
Billede på vej

Hans Christian Jantzen

Uddannelsesfaglig medarbejder, LedelsesAkademiethcja@ucl.dk
24971536
elinandersen

Elin Andersen

elan2@ucl.dk
peter soerensen_0271

Peter Sørensen

Adjunkt, LedelsesAkademietpeso@ucl.dk
29368390
Photographer

Børge Bisgaard Hansen

Underviserbbha@ucl.dk
Photographer

Lillian Fannikke Hansen

Underviserlfha@ucl.dk
Photographer

Birger Søndergaard

Adjunktbiso@ucl.dk
2448 2934
Merete-Storgaard-Jensen
Photographer
Photographer
ejnerkristensen
Photographer
Billede på vej
Henrik Søgaard Hansen
Photographer
Billede på vej
elinandersen
Photographer
peter soerensen_0271
Photographer
Photographer
Photographer

 

Om denne side

Denne side er opdateret 14. oktober 2014 af Janni Frank.

Udskriv denne side