Indhold i denne sektion:

Kontaktoplysninger

 

Uddannelsesansvarlige

erikplatz

Erik Platz

Chefkonsulenterpl@ucl.dk
6318 4150
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
erikplatz
Photographer

 

Studieadministration

Photographer

Kristina Ø. Jensen Bobga

Studiesekretær - Boulevarden 48, 7100 Vejlekroj@ucl.dk
6318 4116
Photographer

Anne Katrine Meldgaard Philipsen

Studiesekretær - Boulevarden 48, 7100 Vejleakmp@ucl.dk
6318 4117
jannifrank

Janni Maria Frank

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NVjmfr@ucl.dk
6318 4111
Photographer

Susanne Larsen

Studiesektretær - Boulevarden 48, 7100 Vejlesula@ucl.dk
6318 4115
Photographer

Liselotte Schmidt

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NV
6318 4110
Photographer
Photographer
jannifrank
Photographer
Photographer

 

Uddannelsesfaglige medarbejdere

Billede på vej

Heather Dawn Johannsen

Konsulent, LedelsesAkademiet hdjo@ucl.dk
24971356
Photographer

Inge Dyrberg Wonsyld

Underviseridwo@ucl.dk
Henrik Søgaard Hansen

Henrik Søgaard Hansen

Underviserhsha2@ucl.dk
Bent Nielson

Bent Nielson

Konsulent, Videreuddannelse og praksisudvikling - Ledelse og kulturbeni3@ucl.dk
6318 4152
Billede på vej

Hans Christian Jantzen

Uddannelsesfaglig medarbejder, LedelsesAkademiethcja@ucl.dk
24971536
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
Photographer

Thomas Gall

thga@ucl.dk
elinandersen

Elin Andersen

elan2@ucl.dk
Billede på vej

Peter Sørensen

Adjunkt, LedelsesAkademietpeso@ucl.dk
29368390
Merete_Storgaard_Jensen

Merete Storgaard Jensen

Ledelses- og udviklingskonsulentmsje@ucl.dk
2482 2172
Photographer

Birger Søndergaard

Adjunktbiso@ucl.dk
2448 2934
ejnerkristensen

Ejner Kristensen

Konsulentejkr@ucl.dk
Photographer

Lillian Fannikke Hansen

Underviserlfha@ucl.dk
Photographer

Børge Bisgaard Hansen

Underviserbbha@ucl.dk
Photographer

Ebbe Marklund Pedersen

Lektorebma@ucl.dk
marlenenurup

Marlene Nurup

Ledelses-, projekt- og udviklingssekretærmanu@ucl.dk
6318 4114
Billede på vej
Photographer
Henrik Søgaard Hansen
Photographer
Bent Nielson
Billede på vej
Photographer
Photographer
elinandersen
Billede på vej
Merete_Storgaard_Jensen
Photographer
ejnerkristensen
Photographer
Photographer
Photographer
marlenenurup

 

Om denne side

Denne side er opdateret 20. august 2014 af Janni Frank.

Udskriv denne side