Indhold i denne sektion:

Kontaktoplysninger

 

Uddannelsesansvarlige

erikplatz

Erik Platz

Chefkonsulenterpl@ucl.dk
6318 4150
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
erikplatz
Photographer

 

Studieadministration

Photographer

Anne Katrine Meldgaard Philipsen

akmp@ucl.dk
6318 4116
Barselsvikar for Kristina Bobga
jannifrank

Janni Maria Frank

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NVjmfr@ucl.dk
6318 4111
Photographer

Kristina Ø. Jensen Bobga

Studiesekretær - Boulevarden 48, 7100 Vejlekroj@ucl.dk
6318 4116
Kristina Bobga er pt. på barsel, Anne Katrine Meldgaard Philipsen er barselsvikar og sidder på Kristinas telefonnummer. Anne Katrines mail er: akmp@ucl.dk
Photographer

Liselotte Schmidt

Studiesekretær - Rugårdsvej 286, 5210 Odense NV
6318 4110
Photographer

Susanne Larsen

Studiesektretær - Boulevarden 48, 7100 Vejlesula@ucl.dk
6318 4115
Photographer
jannifrank
Photographer
Photographer
Photographer

 

Uddannelsesfaglige medarbejdere

marlenenurup

Marlene Nurup

Ledelses-, projekt- og udviklingssekretærmanu@ucl.dk
6318 4114
Photographer

Birger Søndergaard

Adjunktbiso@ucl.dk
2448 2934
elinandersen

Elin Andersen

elan2@ucl.dk
trinewittrup (1)

Trine Ann Charlotte Wittrup

Konsulenttacw@ucl.dk
6318 4758
Billede på vej

Merete Storgaard Jensen

Ledelses- og udviklingskonsulentmsje@ucl.dk
2482 2172
Photographer

Susanne Jung-Jensen

Konsulentsuju@ucl.dk
Henrik Søgaard Hansen

Henrik Søgaard Hansen

Underviserhsha2@ucl.dk
ejnerkristensen

Ejner Kristensen

Konsulentejkr@ucl.dk
Photographer

Lillian Fannikke Hansen

Underviserlfha@ucl.dk
Photographer

André Barsøe Jensen

Konsulentanbj@ucl.dk
Photographer

Børge Bisgaard Hansen

Underviserbbha@ucl.dk
Photographer

Thomas Gall

thga@ucl.dk
Billede på vej

Jesper Holm

Konsulentjeho1@ucl.dk
Photographer

Ebbe Marklund Pedersen

Lektorebma@ucl.dk
Photographer

Inge Dyrberg Wonsyld

Underviseridwo@ucl.dk
Bent Nielson

Bent Nielson

Konsulent, Videreuddannelse og praksisudvikling - Ledelse og kulturbeni3@ucl.dk
6318 4152
marlenenurup
Photographer
elinandersen
trinewittrup (1)
Billede på vej
Photographer
Henrik Søgaard Hansen
ejnerkristensen
Photographer
Photographer
Photographer
Photographer
Photographer
Billede på vej
Photographer
Photographer
Bent Nielson

 

Om denne side

Denne side er opdateret 11. februar 2014 af Janni Frank.

Udskriv denne side